V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov
|
Krabošická 60, 251 01 Voděrádky, Říčany

Digitální vzdělávání

Technické vybavení pro digitální vzdělávání

Technologický pokrok, snaha neustále zlepšovat metody výuky a také samotná pandemie koronaviru otevřela prostor pro digitální vzdělávání. Sféru, která nabízí zcela nové přístupy, nový tvůrčí prostor a jejímž cílem je poskytnout kvalitní zázemí pro studium. Naším poslání je tohle zázemí vybudovat. Podle vašich představ, potřeb vašich i studentů a s ohledem na maximální využití v budoucnu.

Náš tým se postará také o AV techniku a ITprostorovou akustiku a elektroakustikuakustická a hluková měření, hlukové lampybroadcastscénické osvětlení a e-learning.

Digitální vzdělání klíčem k budoucnosti

Doba se neustále mění a jde kupředu. Technologie se stávají neodmyslitelnou součástí našich životů. Děti se s nimi setkávají denně, stejně jako dospělí. Integrace do výuky je pouze dalším logickým krokem. Digitální vzdělávání vytváří prostředí, umožňující zažít si používání digitálních technologií na pravidelné bázi, podobně jako tomu je v reálném životě. Zároveň přináší nové metody výuky a rozšiřuje možnosti těch dosud využívaných.
Vzdělání je potravou pro člověka, rozvíjí jeho přirozené vlohy a umožňuje maximálně využít skrytý potenciál. Vzdělávání je sférou, do které má smysl investovat.

Naše zkušenosti mluví za nás

Váháte, zda jsme těmi pravými? Podívejte se na naše reference a přesvědčte se sami. Dosud jsme se podíleli na řadě zajímavých projektů.
Pokud bychom si měli vybrat ty naše „nej“ projekty v oblasti digitálního vzdělávání, určitě bychom zmínili realizaci simulačního centra pro Lékařskou fakultu MUNI. Tato špičková technika simuluje chování skutečných pacientů a studenti si tak mohou vyzkoušet simulátor přednemocniční péče, urgentního příjmu, dispečinku i JIP.

Další velkou výzvou byl projekt a následná realizace zvukového studia pro katedru Ústavu hudební vědy. Jednalo se o specializované studio vybavené technikou především pro výuku zvukového designu.
A nakonec poslední, čím bychom se pochlubili, je projekt a realizace tlumočnické laboratoře pro jazykovou katedru Ostravské univerzity. Jednalo se o komplexní systém s funkcemi nad rámec klasického tlumočení.


Náš tým je tu pro vás

Budeme rádi, pokud se mezi naše klienty zařadíte i vy. Kontaktujte nás. Společně najdeme optimální technické řešení pro váš projekt nebo prostory, které využíváte, s ohledem na vaše potřeby. Pošlete nám svou poptávku a my se s vámi obratem spojíme. Náš tým je vám k dispozici. Své závazky plníme vždy včas.

Jaké další provozní celky umíme řešit?

Spolupracujeme s nejlepšími společnostmi

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátů IMS ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Home of AV
Servisní a logistické centrum
Krabošická 60
251 01 Voděrádky, Říčany

AVT Group a.s.
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 - Chodov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

Servisní sklad
Mladá boleslav

Průmyslová 829
293 06, Kosmonosy

E-mail:
poptavky@avtg.cz
info@avtg.cz

Telefon:
+420 774 189 182
Copyright © 2024 AVT GROUP a.s.
cross-circletext-align-right