V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov
|
Krabošická 60, 251 01 Voděrádky, Říčany
Poskytujeme konzultace, projektovou činnost, přípravu a realizaci projektů v oblasti televizního vysílání a streamingu. Navrhujeme řešení vhodná pro vysílatele, korporátní sféru, vzdělávání a kulturu. Naše služby zahrnují systémové integrace technologických celků, instalaci a konfiguraci televizní techniky a také asistenci při uvádění do provozu a zaškolení obsluhy.

Broadcast

Konzultace a projektová činnost v oblasti televizní technologie

_ Příprava a realizace projektů v oblasti televizního vysílání a streamingu 
_ Řešení pro vysílatele, korporátní sféru, vzdělávání a kulturu
_ Systémová integrace technologických celků
_ Instalace a konfigurace televizní techniky
_ Asistence při uvádění do provozu a zaškolení obsluhy

Zpravodajské studio TV NOVA

Jedním z významných projektů v oblasti broadcastu, na kterém jsme se podíleli je i tvorba zázemí pro nový formát zpravodajství v TV Nova. Architektonický koncept nového studia kladl maximální důraz na jednoduchost a vizuální čistotu, které jsme dosáhli precizní instalací zakřivených LED stěn. Pozadí za moderátory díky tomu tvoří spojitá bezešvá plocha bez rušivých elementů a celé studio tak následuje aktuální světové trendy.

Studio jsme vybavili dvěma velkými zakřivenými LED stěnami v délce 9,1 a 8,6 m, osmi posuvnými LED sloupy v celkové délce 3,9 m a dále také dotykovým 108″ LED panelem pro interaktivní prezentace.

Vybavili jsme nové sídlo televize Prima a CNN

Stěhování a příprava nového sídla TV Prima byla bezpochyby jedna z největších akcí, které jsme se kdy zúčastnili. Jak by také ne.

„Stěhování celoplošné televizní stanice z jednoho sídla do druhého, navíc za plného provozu, je na českém trhu docela vzácný jev.
– technický ředitel TV Prima Patrik Slavík.
CELÁ REFERENCE TV PRIMA >>

Broadcast – vsaďte na nás i vy

Jsme profesionály v každém momentě. Vsadit na nás můžete s menšími i velkými projekty, v časovém presu nebo při dlouhodobém plánování. Naši společnost jsme vybudovali na hodnotách, mezi které patří kvalitní a v termínu odvedená práce, maximální vstřícnost vůči klientovi a lidská forma komunikace. Vše na rovinu a bez okolků.

Vedle služby broadcast, pro vás zajistíme také AV techniku a ITprostorovou akustiku a elektroakustikuakustická a hluková měření, hlukové lampy a scénické osvětlení. Obraťte se na náš tým a zeptejte se na vše, co vás zajímá.

Naše dosavadní úspěchy

Vedle spolupráce s TV Prima se můžeme pochlubit řadou úspěšně dokončených projektů. Měli jsme tu čest podílet se na Rekonstrukci a modernizaci Kulturního domu Poklad v Ostravě-Porubě, zajistit Duty free shop na letišti Václava Havla v Praze a řadě dalších projektů.

Naše zkušenosti nás posouvají neustále kupředu. Zajistíme pro vás AV techniku, akustiku i elektroakustiku libovolného projektu.

Jaké další provozní celky umíme řešit?

Spolupracujeme s nejlepšími společnostmi

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátů IMS ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Home of AV
Servisní a logistické centrum
Krabošická 60
251 01 Voděrádky, Říčany

AVT Group a.s.
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 - Chodov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

Servisní sklad
Mladá boleslav

Průmyslová 829
293 06, Kosmonosy

E-mail:
poptavky@avtg.cz
info@avtg.cz

Telefon:
+420 774 189 182
Copyright © 2024 AVT GROUP a.s.
cross-circletext-align-right