V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov
|
Krabošická 60, 251 01 Voděrádky, Říčany
Poradíme si s akustikou všech typů a velikostí prostorů od administrativních provozů, přes nahrávací studia až po velké multifunkční haly a koncertní síně. A to jak s řešením akustických úprav prostoru, tak i s ozvučením.

Prostorová akustika a elektroakustika

Co všechno umíme

akustické prvky
akustické úpravy
elektroakustika
akustická měření
řešené prostory
TYPIZOVANÉ AKUSTICKÉ PRVKY

Kromě ideálních akustický podmínek je pro nás důležitý i finální vzhled prostoru, a proto v našich projektech používáme akustické prvky od společnosti Vicoustic, které mají perfektní vlastnosti a široké portfolio variant s moderním designem.

AKUSTICKÉ PRVKY NA MÍRU

Rádi pracujeme kreativně a dokážeme navrhnout a vyrobit izolační prvky i komplexní celky na míru s designem podle vašich představ. Například si u nás můžete nechat vyrobit akustické panely s vlastním potiskem.

POHYBLIVÉ AKUSTICKÉ PRVKY

Protože se nezastavíme před žádnou výzvou, máme v portfoliu i projekty s proměnnou akustikou, která využívá pohyblivé akustické prvky a umožňuje tak měnit akustické podmínky prostoru za pochodu (obvykle se takový přístup využívá u multifunkčních prostorů s různým využitím). Jak konkrétně takové řešení vypadá můžete shlédnout v našem videu.

CHCETE ZLEPŠIT AKUSTICKÉ PODMÍNKY NEBO BUDETE STAVĚT?

Pokud už máte stávající prostory, které chcete jen upravit, tak vám je změříme a připravíme akustickou studii s návrhy řešení. Každý prostor vyžaduje jiné akustické parametry podle toho, k jakému účelu se používá. Jiné podmínky vyžadují místnosti s převahou mluveného slova a jiné ty s hudební produkcí.

Pokud teprve budete stavět a chcete si pohlídat, že vaše prostory budou mít dobrou akustiku, tak vám připravíme projekt s návrhem akustických úprav na základě přesných výpočtů a simulací.

NAVRHUJEME I REALIZUJEME

Akustiku umíme řešit komplexně od návrhu až po realizaci. Máme zkušenosti jak s optimalizací řešení za použití typizovaných prvků od našich dodavatelů, tak i s designovými návrhy na míru včetně spolupráce s architekty.

VÝZNAMNÉ PROJEKTY

 

Vedle akustických úprav umíme všechny prostory také pořádně ozvučit. Ostatně tyto dvě disciplíny jsou úzce provázané a vzájemně se významně ovlivňují. Sebelepší aparát neudělá v akusticky špatných podmínkách moc velkou parádu.

CO VŠECHNO S ELEKTROAKUSTIKOU UMÍME?
 • Projektovou dokumentaci ve všech stupních.
 • Dodávku, montáž a kalibraci elektroakustických zařízení.
 • Návrh, nastavení a kalibraci systému ozvučení uzavřených prostorů i otevřených prostranství, včetně stadiónů.
 • Měření, návrh a realizaci evakuačních systémů.
 • Ekvalizaci a kalibraci různých elektroakustických systémů ozvučení.
 • Výpočty a simulace srozumitelnosti a pokrytí poslechových ploch.
CO UŽ JSME NAPŘÍKLAD OZVUČILI?

Než se pustíme do návrhu úprav prostoru nebo jeho ozvučení, provádíme vždy akustická měření. Dle naměřených hodnot, legislativních požadavků a norem pak zpracováváme projekt na základě přání zákazníka. Po dokončení reallizace také provádíme kontrolní měření, abychom potvrdili, že jsme splnily požadované parametry.

MĚŘÍME AKUSTICKÉ PARAMETRY DLE NOREM ISO 3382, EN 60 849 A DALŠÍCH:
 • doba dozvuku
 • srozumitelnost
 • pokrytí poslechových ploch
MĚŘENÍ HLUKU A STAVEBNÍ AKUSTIKY

Provádíme také autorizovaná měření hluku a stavební akustiky nutná například pro kolaudační řízení. Více informací najdete na stránce Akustická pohotovost.

Prostorovou akustiku a elektroakustiku řešíme a navrhujeme napříč širokým spektrem prostor. Zvukové režie, nahrávací studia, kanceláře, posluchárny, divadla nebo kina. To je jen krátký výčet několika našich projektů. Poradíme si zkrátka se vším od malých studií až po velké multifunkční haly a koncertní síně.

Jaké typy prostorů umíme řešit?
 • Administrativní budovy – kanceláře, zasedací a videokonferenční místnosti
 • Školská zařízení – auly, učebny, výzkumná pracoviště
 • Kulturní objekty – divadla, kina, koncertní síně
 • Sportovní objekty – bazény, haly, stadiony
 • Veřejné prostory – letiště, nemocnice, restaurace, obchody

Podívejte se na naše reference >>>

Provádíme také úřední měření hluku a stavební akustiky

Akustické panely s vlastním potiskem

Vyrábíme panely na míru s vlastním potiskem a vy se tak můžete odvázat a vybrat si design, který bude splňovat vaše nejtajnější představy. (Takže až se vás manželka zeptá, proč u vás v kanceláři visí ta nahotinka, tak jí můžete uklidnit: "Miláčku, to je akustický obklad, který chrání moji psychickou pohodu. Tlumením hluku samozřejmě.")

A nebo si tam dejte horu Fuji a bude klid. Jako to udělal náš významný brněnský zákazník.
PANELY S VLASTNÍM POTISKEM OD NÁS MÁ I ČESKÝ ROZHLAS >>>

Spolupracujeme s nejlepšími společnostmi

Využijte 

odborné konzultace

Poskytujeme poradenství, měření a analýzu současného stavu, vypracováváme posudky a studie proveditelnosti. Nabízíme také účast na kontrolních dnech projektů a podporu investora.
mám zájem

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátů IMS ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Home of AV
Servisní a logistické centrum
Krabošická 60
251 01 Voděrádky, Říčany

AVT Group a.s.
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 - Chodov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

Servisní sklad
Mladá boleslav

Průmyslová 829
293 06, Kosmonosy

E-mail:
poptavky@avtg.cz
info@avtg.cz

Telefon:
+420 774 189 182
Copyright © 2023 AVT GROUP a.s.
cross-circletext-align-right