V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov
|
Krabošická 60, 251 01 Voděrádky, Říčany
S pomocí nejmodernější AV techniky vybavíme váš prostor tak, aby odpovídal nárokům dnešního digitálního světa. Zvládneme jak malé jednoduché prostory, tak i složité provozy vyžadující propracované ozvučovací a obrazové řetězce.

AV technika a IT

Řešíme všechny druhy objektů

Kulturní objekty
Školská zařízení
Administrativní budovy
Sportovní objekty

Navrhujeme a realizujeme AV vybavení pro multifunkční společenské sály i specializované provozní celky jako např. divadla (dorozumívání, hlasité vyvolávání, nástupní signalizace a inspicientské systémy včetně videořetězců). Samozřejmostí jsou i ozvučovací řetězce včetně signálového zpracování (mixpulty, zvukové procesory, zesilovače atd.)

Vedle AV řetězců se umíme postarat i o scénické osvětlení včetně obrazového systému s processingem a signálovou distribucí.

VÝZNAMNÉ PROJEKTY

Navrhujeme audiovizuální vybavení učeben, přednáškových místností, aul, kongresových sálů, laboratoří a jiných studijních prostor. Důraz klademe rovněž na prostorovou akustiku těchto místností.

Naše řešení vynikají unifikací technické výbavy, jednoduchostí obsluhy a možností centrálního dohledu a správy AV řetězců včetně e‑learningu, který využívá streaming, záznam a správu uloženého obsahu. Výsledkem jsou moderní výukové prostory se vzdáleným přístupem ke studijním materiálům.

V posledních letech dochází k přechodu z analogové distribuce signálu na digitální. Vznikají tak projekty, kde se snažíme o maximální využití stávajícího vybavení, které rozšíříme o moderní digitální komponenty.

Navrženou techniku také instalujeme a servisně podporujeme po celou dobu její životnosti. Současným trendem jsou laserové projektory a velkoformátové monitory s digitální distribucí obsahu. Máme zkušenosti i se specializovanými prostory pro virtuální realitu, 3D simulaci a vizualizaci.

Významné projekty

Jestliže provozujete nebo plánujete sportovní halu, stadion, plavecký bazén či jiné sportoviště, náš tým odborníků vám pomůže nejen na poli LED obrazovek, akustiky a elektroakustiky, ale i při plánování infrastruktury celého díla.

O2 Arena, KV Arena, Werk Arena, sportovní hala Královka, Viacúčelová športová hala Šamorín, Eden Aréna, fotbalový Štadión Antona Malatinského Trnava, Greyhound Park Motol. Na přípravě a realizacích všech těchto projektů a desítek dalších se v minulosti podílel tým našich akustikých inženýrů.

Ve sportovních prostorách rovněž provádíme měření akustických parametrů dle ISO 3382 (doba dozvuku, míra zřetelnosti, míra jasnosti atd.) a dále měření srozumitelnosti a hlasitosti dle EN 60 849.

VÝZNAMNÉ PROJEKTY

Instalovali jsme  2. největší mediální expozici svého druhu na světě

Ve spojovací chodbě staré a nové budovy Národního muzea v Praze
PŘEČTĚTE SI VÍC

Chcete si AV techniku jen pronajmout nebo koupit?

Spolupracujeme s nejlepšími společnostmi

Nabízíme také 

odborné konzultace

Poskytujeme poradenství, měření a analýzu stávajícího stavu, vypracováváme posudky a studie proveditelnosti. Nabízíme také účast na kontrolních dnech projektů a podporu investora.
mám zájem

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátů IMS ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Home of AV
Servisní a logistické centrum
Krabošická 60
251 01 Voděrádky, Říčany

AVT Group a.s.
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 - Chodov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

Servisní sklad
Mladá boleslav

Průmyslová 829
293 06, Kosmonosy

E-mail:
poptavky@avtg.cz
info@avtg.cz

Telefon:
+420 774 189 182
Copyright © 2024 AVT GROUP a.s.
cross-circletext-align-right