V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov
|
Krabošická 60, 251 01 Voděrádky, Říčany

Digitalizace výuky

Současná digitalizace výuky

Digitalizace výuky jde neustále kupředu. Nezáleží, zda se jedná o školství nebo výukové kurzy, naším posláním je držet maximální laťku v oblasti moderních technologií. Vše musí být funkční a stoprocentně splňovat nároky zadavatele. Inspirací je nám nejen samotný technologický pokrok, ale také úspěšné projekty zahraniční konkurence, stejně jako pravidelně se objevující inovace.

Zajistíme pro vás také AV techniku a ITprostorovou akustiku a elektroakustikuakustická a hluková měření, hlukové lampybroadcastscénické osvětlení a e-learning.

Cesta je cílem

Podobně bychom mohli popsat naši práci. Vaše cesta ke vzdělání, stejně jako cesta vašich žáků, je pro nás samotným cílem. Cesta, během níž potřebujete to správné vybavení, technické zázemí, které nevypoví službu a moderní přístup, díky němuž budete moci komunikovat na dálku a využívat současné moderní přístupy digitalizace výuky.

Dobře zvolená škola je tím nejlepším startem do života a my si přejeme, aby byl tento start co možná nejlehčí, s maximální podporou. Dosud jsme zajistili digitalizaci výuky pro řadu předních českých společností.

Digitalizace poslucháren, realizace interaktivních vstupních prostor i kompletní rekonstrukce celé auly

Podílíme se na mnoha projektech. Každých z nich je jedinečný a každý z nich vyžaduje specifický přístup. Rádi bychom se pochlubili alespoň některými z nich.

- Pro Univerzitu Karlovu jsme zajišťovali kompletní rekonstrukci poslucháren na klíč. Od podlahy až po kabely. Včetně vybavení moderními technologiemi a infrastrukturou. 
- Byla nám svěřena realizace vstupních prostor ČZU. Můžete tak shlédnout moderní a atraktivní design se zabudovanými velkoformátovými monitory, které jsou napojeny na informační systém školy.
- Také jsme vytvářeli simulační centrum pro výuku mediků pro Lékařskou fakultu MUNI. Toto výukové centrum je vybaveno AV technikou, která simuluje chování skutečných pacientů.

Takto bychom mohli pokračovat velmi dlouho. Každý projekt je pro nás zajímavý, bereme ho jako výzvu a věnujeme se mu s patřičnou pozorností a pečlivostí.

Náš tým je tu pro vás

Hledáte technické řešení pro digitalizaci výuky a další projekty? Zajistíme pro vás AV techniku, akustiku i elektroakustiku. Náš tým dokáže navrhnout vhodné řešení pro libovolné prostory. Dosud jsme měli možnost podílet se na řadě významných projektů, které si můžete prohlédnout v našich referencích. Vybavili jsme pobočky Digiteq Automotive, zlepšili zvuk a rozsvítili Divadlo loutek a zajistili vybavení pro posluchárnu Provozně ekonomické fakulty ČZU. Přidejte se k našim spokojeným klientům i vy.

Kontaktujte nás a zašlete nám svou poptávku ještě dnes. Těšíme se na vás.

Jaké další provozní celky umíme řešit?

Spolupracujeme s nejlepšími společnostmi

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátů IMS ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Home of AV
Servisní a logistické centrum
Krabošická 60
251 01 Voděrádky, Říčany

AVT Group a.s.
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 - Chodov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

Servisní sklad
Mladá boleslav

Průmyslová 829
293 06, Kosmonosy

E-mail:
poptavky@avtg.cz
info@avtg.cz

Telefon:
+420 774 189 182
Copyright © 2024 AVT GROUP a.s.
cross-circletext-align-right