V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov
|
Krabošická 60, 251 01 Voděrádky, Říčany

Profesionální hlukové studie

Hlukové studie pro všechny stupně schvalování staveb

Pro studie proveditelnosti, územní rozhodnutí, stavební povolení nebo kolaudační řízení provádíme a zpracováváme hlukové studie. Provádíme výpočet hluku z dopravy a analyzujeme také stacionární zdroje hluku. Mezi ně patří například zařízení vzduchotechniky, klimatizace, tepelná čerpadla, výtahy, kotelny, diesel agregáty nebo garážová vrata.

Vždy za Vás monitorujeme aktuální požadavky hygienických stanic, abychom se jimi mohli během hlukové studie striktně řídit. Navíc za Vás vyřídíme všechna jednání s úřady. Výsledky hlukové studie pak tvoří ucelené podklady, které jsou důležité pro všechny fáze stavby.

Provádíme výpočet hluku jak z dopravy (nejčastěji silniční a železniční) tak i ze stacionárních zdrojů (např. zařízení vzduchotechniky, klimatizace, tepelná čerpadla, výtahy, kotelny nebo třeba i garážová vrata).
V rámci hlukové studie zpracováváme i hlukové mapy a akční plány.

Hluková studie tvoří spolu výsledky měření hluku ucelené podklady, které jsou důležité a často nevyhnutelné pro všechny fáze stavby.

Navrhneme opatření při překročení limitů hluku

Pokud při hlukové studii zjistíme, že hygienické limity hluku převyšujete, nemusíte zoufat. Na základě získaných údajů z měření a následných výpočtů pro Vás navrhneme optimální řešení. Připravíme opatření pro snížení hluku s využitím softwaru pro predikci hluku IMMI Wölfel a jiné.

2 Druhy akustické studie

Zpracováváme akustické studie dvojího druhu podle toho, zda se jedná o prostorovou akustiku místnosti v kombinaci s ozvučením, a nebo stavební akustiku a měření hluku. Vyberte si jednu z možností a přečtěte si více informací.
Akustické studie vyhotovené spolu
se zajištěním měření stavební akustiky
a hluku ve venkovním i vnitřním prostředí

Akustické studie budov zaměřené
na prostorovou akustiku, obvykle
v kombinaci s ozvučením

Pokud si nevíte rady, pro jakou oblast potřebujete akustickou studii, volejte rovnou naši akustickou pohotovost.
+420  602 88 22 22
V obou oblastech vám zajistíme zpracování akustické studie pro všechny stupně projektové dokumentace a stavebních řízení včetně jednání s hygienickými stanicemi a také poradenství a konzultace. Pracujeme po celé ČR.

V akustických měřeních jsme

rekordmani

Náš vrchní akustik vypracoval nejrozsáhlejší databázi akusticky změřených prostor na světě.
kdo je v našem týmu?

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátů IMS ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Home of AV
Servisní a logistické centrum
Krabošická 60
251 01 Voděrádky, Říčany

AVT Group a.s.
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 - Chodov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

Servisní sklad
Mladá boleslav

Průmyslová 829
293 06, Kosmonosy

E-mail:
poptavky@avtg.cz
info@avtg.cz

Telefon:
+420 774 189 182
Copyright © 2024 AVT GROUP a.s.
cross-circletext-align-right