V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov
|
Krabošická 60, 251 01 Voděrádky, Říčany
Máme v týmu profesionální akustiky s dlouholetou praxí, poskytujeme měření i návrh akustiky prostor, kontaktujte nás.

Měření akustiky místnosti

Akustiku v místnostech definuje z velké míry odraz zvuku. Záleží tedy nejen na členitosti prostoru, ale také na druhu povrchů. Zatímco hladké rovné povrchy zvuk odrážejí, ty hrubé až porézní jej naopak pohlcují. Měření akustiky místnosti běžně provádíme pomocí speciálního všesměrového reproduktoru a měřícího mikrofonu.Tato měření provádíme v menších administrativních prostorech i v rozlehlých členitých kongresových sálech.

Akustika sálů

Na dokonalý poslech a dokonalou akustiku je důležité myslet již při samotné stavbě. Existují totiž vyloženě nevhodné poměry a uspořádání podlahy, stěn a stropů. Kolik zvuku bude pohlcováno závisí také na použitém stavebním materiálu. Menší vliv na akustiku sálů má potom nábytek a to, z jakého materiálu je. Aby byl výsledný zvuk co nejlepší a zároveň slyšitelný ve všech částech místnosti, je potřeba vzít v potaz všechny tyto veličiny. Odborníci na akustiku vám navrhnou vhodná tvarová a materiálová řešení, a také to, kam umístit reproduktorové soustavy.
Potřebujete-li vyřešit akustiku menších místností i větších sálů, obraťte se na nás. Zajistíme měření akustiky a navrhneme nejvhodnější řešení. V našem týmu je řada odborníků s dlouholetými zkušenostmi a pro naše klienty ozvučujeme prostory od malých zasedacích místností po velké společenské sály. Rádi se budeme věnovat i vám.

A kde všude už jsme vyřešili akustiku?

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátů IMS ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Home of AV
Servisní a logistické centrum
Krabošická 60
251 01 Voděrádky, Říčany

AVT Group a.s.
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 - Chodov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

Servisní sklad
Mladá boleslav

Průmyslová 829
293 06, Kosmonosy

E-mail:
info@avtg.cz

Telefon:
+420 774 189 182
Copyright © 2023 AVT GROUP a.s.
cross-circletext-align-right