V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov
|
Krabošická 60, 251 01 Voděrádky, Říčany

Profesionální měření kročejové neprůzvučnosti

Měření kročejové neprůzvučnosti stavebních konstrukcí

Špatná kročejová neprůzvučnost je problémem především u novostaveb. V nově zakoupených bytech totiž jejich obyvatele často trápí kročejový hluk od sousedů. Developeři se často snaží ušetřit na nákladech na stavbu, což vede k nedostatečné kročejové izolaci. Nedostatečná akustická izolace stavebních konstrukcí přitom v kombinaci s nesprávným provedením podlahových vrstev způsobuje zvýšené šíření hluku i při běžných činnostech.

My jsme autorizovaná laboratoř, která Vám může všechny tyto problémy pomoci vyřešit. Měření kročejové neprůzvučnosti provádíme za použití normalizovaného zdroje kročejového hluku. Držíme se přitom nařízení a norem, především normy ČSN 73 0532. Měříme hluk, který se šíří zejména konstrukcí (hluk pocházející z chůze, od nárazů předmětů nebo provozu strojů).

Kročejové neprůzvučnosti je dosaženo na základě volby kvalitních materiálů. Abyste se i Vy mohli spolehnout na dobrou izolaci, provedeme výpočty na základě měření a posoudíme izolační schopnosti konstrukce Vašeho bytu. V případě potřeby pak navrhneme efektivní řešení. Měření kročejové neprůzvučnosti si mohou objednat nejen majitelé bytových domů, ale také školy, společenské sály, komerční prostory, zkušebny, studia a další…

Kročejový hluk je častým problémem novostaveb

S kročejovým hlukem mívají naši klienti potíže často v nově zakoupených bytech, kde je trápí kročejový hluk od sousedů. Je to bohužel způsobené nedostatečnou pozorností k této oblasti ochraně zdraví osob ze strany developerů, kteří se snaží snížit náklady na výstavbu bytových domů.
Nedostatečná akustická izolace stavebních konstrukcí často v kombinaci s nesprávným provedením podlahových vrstev pak způsobuje značné šíření hluku z běžných činností.

2 Druhy akustické studie

Zpracováváme akustické studie dvojího druhu podle toho, zda se jedná o prostorovou akustiku místnosti v kombinaci s ozvučením, a nebo stavební akustiku a měření hluku. Vyberte si jednu z možností a přečtěte si více informací.

Akustické studie vyhotovené spolu
se zajištěním měření stavební akustiky
a hluku ve venkovním i vnitřním prostředí

Akustické studie budov zaměřené
na prostorovou akustiku, obvykle
v kombinaci s ozvučením

Pokud si nevíte rady, pro jakou oblast potřebujete akustickou studii, volejte rovnou naši akustickou pohotovost.
+420  602 88 22 22
V obou oblastech vám zajistíme zpracování akustické studie pro všechny stupně projektové dokumentace a stavebních řízení včetně jednání s hygienickými stanicemi a také poradenství a konzultace. Pracujeme po celé ČR.

V akustických měřeních jsme

rekordmani

Náš vrchní akustik vypracoval nejrozsáhlejší databázi akusticky změřených prostor na světě.
kdo je v našem týmu?

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátů IMS ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Home of AV
Servisní a logistické centrum
Krabošická 60
251 01 Voděrádky, Říčany

AVT Group a.s.
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 - Chodov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

Servisní sklad
Mladá boleslav

Průmyslová 829
293 06, Kosmonosy

E-mail:
poptavky@avtg.cz
info@avtg.cz

Telefon:
+420 774 189 182
Copyright © 2024 AVT GROUP a.s.
cross-circletext-align-right