V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov
|
Krabošická 60, 251 01 Voděrádky, Říčany
Využijte služby certifikovaných odborníků v oblasti ozvučení místnosti, působíme v Praze a po celé ČR, kontaktujte nás.

Akustika a ozvučení místnosti

Kvalitní akustika v místnosti je naprosto nezbytná, pokud si chcete maximálně vychutnat hudbu nebo proslov řečníka. Proto Vám nabízíme služby v oblasti profesionálního ozvučení místností. Využijte služeb našich akustiků, kteří mají dlouholeté zkušenosti týkající se prostorové akustiky, ozvučení místností a navrhování vhodné akustiky místnosti. Naši odborníci ozvučí Vaše prostory tak, aby bylo dokonale slyšet z kteréhokoliv místa. Celý systém navíc optimalizujeme takovým způsobem, aby zvuk nebyl v některých místech zbytečně silný a v jiných zase příliš slabý.

Akustika místnosti je klíčová, proto pro Vás zajistíme vše od konkrétního návrhu ozvučení až po jeho realizaci. S ozvučováním máme dlouholeté zkušenosti. Pro naše klienty jsme už realizovali desítky projektů na ozvučení škol, divadel, kanceláří, stadionů i specializovaných laboratoří. Audiovizuální techniku navrhujeme vždy na míru, podle Vašich aktuálních potřeb a prostoru, který chcete ozvučit.

Jak spolupráce s námi probíhá? Ozvěte se nám a my s Vámi probereme veškeré podrobnosti a požadavky na úvodní konzultaci. Poté vypracujeme detailní studii, která zahrnuje podrobné řešení ozvučení dané místnosti. Spolu se studií připravíme i dokumentaci pro realizaci. Po Vašem odsouhlasení nainstalujeme audiovizuální techniku, případně budeme provádět pouze technický dozor instalace. Pro bezchybné fungování nainstalované techniky zajišťujeme záruční i pozáruční servis a v případě potřeby se postaráme i o odinstalování zvukové techniky. Veškeré projekty realizujeme po celé ČR.

A jaké prostory jsme už ozvučili?

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátů IMS ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Home of AV
Servisní a logistické centrum
Krabošická 60
251 01 Voděrádky, Říčany

AVT Group a.s.
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 - Chodov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

Servisní sklad
Mladá boleslav

Průmyslová 829
293 06, Kosmonosy

E-mail:
poptavky@avtg.cz
info@avtg.cz

Telefon:
+420 774 189 182
Copyright © 2024 AVT GROUP a.s.
cross-circletext-align-right