V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov
|
Krabošická 60, 251 01 Voděrádky, Říčany

Kanceláře Dimension Data Main Point Pankrác

NOVÉ KANCELÁŘE S MODERNÍ AV TECHNIKOU

Stěhování firmy na jinou lokalitu obvykle předchází více důvodů. Může jít o nedostatek pracovišť, zajištění atraktivnější dostupnosti anebo zlepšení komunikačních možností. Pro společnost Dimension Data byl právě posledně jmenovaný důvod jedním z nejdůležitějších důvodů pro změnu kancelářských prostor. Díky novým prostorům může kdokoliv z firmy komunikovat s kýmkoli a kdykoli.

Nové kanceláře se nacházejí v budově Main Point Pankrác založené na půdorysu pěti zaoblených trojúhelníků. Zasedací a konferenční místnosti včetně společných a odpočinkových zón jsou vybaveny moderní AV technikou podle našeho projektu, která značně usnadňuje a urychluje efektivitu komunikace.

 

Videokonferenční systém a flipchart v jednom

 

Způsob práce se mění a tomu je třeba přizpůsobit i pracovní prostředí. Nové prostory jsou uzpůsobeny jak pro spolupráci v týmech, individuální práci v klidu, tak pro načerpání nových sil při odpočinku. V zasedacích místnostech jsme dle velikosti nainstalovali buď velkoformátové monitory, projekční techniku nebo videokonferenční systémy Cisco Webex Board (dříve známé jako Cisco Spark Board), případně jejich kombinaci.

  • Moderní all-in-one konferenční systémy Cisco Webex Board mají kapacitní dotykové displeje.
  • Lze je používat jako flipcharty, jsou vhodné pro ruční ovládání prezentace a pro práci s obrázky včetně kreslení.
  • Systém se 4K rozlišením má v sobě integrovanou 4K kameru pro videokonference, reproduktory i mikrofony. 
  • Díky jednoduchému ovládání a spojení s cloudovými aplikacemi tak šetří čas a značně urychluje jednání.

Uvítací zóna s LED stěnou

Na klienty je důležité udělat dobrý první dojem. A pro společnost, která se zabývá technologiemi, to jde nejlépe zase s pomocí technologií. Proto jsme v uvítací zóně, hned naproti recepci, integrovali do zdi LED panely tvořící velkou obrazovou stěnu.

  • LED stěna má rozměry 2,88 × 1,6 metrů.
  • Díky vysoké svítivosti je obraz jasný a čitelný i na denním světle.
  • Zobrazuje firemní spoty a další informace o společnosti.

Technická specifikace

Zasedací místnosti

Místnosti jsou dle velikosti vybaveny velkoformátovými monitory, projekční technikou nebo videokonferenčními systémy Cisco Webex Board, případně jejich kombinací.

Dvě zasedací místnosti jsou odděleny mobilní příčkou a dle potřeby je lze spojit v jednu velkou. Obě místnosti jsou vybaveny systémy Cisco Webex Board. V jedné z nich jsme nainstalovali dvojici fixních projekčních pláten, na které promítá dvojice projektorů. Pro ozvučení je ve stropním podhledu zabudován dvoupásmový reproduktor Extron SF 26CT. Připojení externích zařízení pak umožní bezdrátový prezentační systém Barco CSE-200.

Prezentační a relaxační místnost

Nainstalovaný projektor promítá na elektricky stahované plátno a ozvučení zajišťuje stropní dvoupásmový reproduktor Extron SF 26 CT. Pro prezentující je k dispozici bezdrátový mikrofonní systém Sennheiser EW135.

Vybavení racku:
dvoukanálový zesilovač Extron XPA 1002 – 100V
digitální maticový audio procesor Extron DMP 64
přehrávač internetových rádií Audac ISP40
media přehrávač a rekordér Audac MSP40

Uvítací zóna

V uvítací zóně naproti recepci je nainstalována LED stěna o rozměrech 2,88 × 1,6 metrů. Je vyrobena z SMD čipů, přičemž rozteč diod je 2,5 mm.

Informační systém

Mezi jednotlivými sekcemi budovy jsou nainstalovány profesionální monitory Samsung DB55E, které slouží jako informační a navigační systém. Další monitor se nachází také v odpočinkové zóně s kuchyní, kde je navíc reproduktor Extron SF 26CT ve stropním podhledu.

Galerie

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátů IMS ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Home of AV
Servisní a logistické centrum
Krabošická 60
251 01 Voděrádky, Říčany

AVT Group a.s.
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 - Chodov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

Servisní sklad
Mladá boleslav

Průmyslová 829
293 06, Kosmonosy

E-mail:
poptavky@avtg.cz
info@avtg.cz

Telefon:
+420 774 189 182
Copyright © 2024 AVT GROUP a.s.
cross-circletext-align-right