V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov
|
Krabošická 60, 251 01 Voděrádky, Říčany

Kompletní rekonstrukce posluchárny na klíč, FTVS UK

Provedli jsme kompletní rekonstrukci posluchárny od stavebních úprav, přes zajištění optimálních akustických a světelných podmínek, až po vybavení moderními technologiemi včetně jejich infrastruktury.

_Díky frézovanému akustickému obkladu na míru a akustickému podhledu s podhledovými reproduktory jsme dosáhli maximální srozumitelnosti mluvčího. Pohodlí při výkladu pak podporuje ještě instalovaná sada přenosných mikrofonů Sennheiser.

_Přednášející má k dispozici sestavu projekčních pláten a popisovací i interaktivní tabuli. Vše je plně automatizované včetně zatemnění místnosti při spuštění projekce.

 _Ovládací panel v katedře nabízí přednášejícímu předem naprogramované scénáře, díky kterým si rychle a jednoduše zvolí požadovaný režim a technika se uvede automaticky do provozu.

_Posluchárnu jsme vybavili také pro e-learning s možností živého streamu, který díky optimálním akustickým podmínkám vyniká srozumitelností záznamu.

_Postarali jsme se také o optimální klima posluchárny díky vzduchotechnické jednotce s klimatizací, a protože myslíme na planetu, tak je samozřejmě vybavená rekuperací tepla.

_Studentům jistě udělají radost přípojná místa v lavicích, a to jak s klasickými zásuvkami, tak i s USB nabíječkami. Pro nedoslýchavé je pod zdvojenou podlahou umístěna indukční smyčka.

_ Moderní design celé posluchárny podtrhuje nepřímé RBGW LED osvětlení instalované po obvodu akustického podhledu.

Galerie

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátů IMS ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Home of AV
Servisní a logistické centrum
Krabošická 60
251 01 Voděrádky, Říčany

AVT Group a.s.
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 - Chodov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

Servisní sklad
Mladá boleslav

Průmyslová 829
293 06, Kosmonosy

E-mail:
poptavky@avtg.cz
info@avtg.cz

Telefon:
+420 774 189 182
Copyright © 2024 AVT GROUP a.s.
cross-circletext-align-right