V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov
|
Krabošická 60, 251 01 Voděrádky, Říčany

Modernizace systému ozvučení Plaveckého areálu města Plzně

JAK SE Z PLAVČÍKA STANE DJ?

Ozvučit moderní plavecký bazén není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. V rámci větších areálů, jako je právě ten plzeňský, je potřeba celý systém rozdělit na jednotlivé zóny s různými požadavky na zvukovou produkci. V relaxačním bazénu je vhodná klidná podkresová hudba, zatímco u hlavního bazénu pro sportovní účely se hodí hudba dynamičtější a hlasitější. A protože během posledních let v plzeňském areálu přibylo několik takových zón, bylo zapotřebí modernizovat stávající ozvučovací systém, aby pokryl konkrétní zóny tím správným signálem.

 

Jaké výhody přinesla modernizace?

  • Díky tomu, že jsme stávající systém vybavili novým audio procesorem spolu s rozšiřující jednotkou výstupů, jsme zvýšili množství samostatně ovladatelných zón.
  • Ozvučovací systém jsme doplnili bezdrátovým ovládáním s ochranou proti vodě, plavčík tedy může pohodlně z kteréhokoliv místa v areálu ovládat, co a jak hlasitě bude v každé zóně hrát.

 

V moderní AV technice se neobejdete bez IT

Pro modernizaci ozvučení jsme vybrali vhodné komponenty, celý systém nainstalovali a s pomocí našich programátorů mu také vdechli život. Aby totiž zvukový procesor správně sloužil a věděl, jak jednotlivé signály distribuovat a ovládat, je třeba pro něj naprogramovat řídící systém.

 

Technická specifikace

Ozvučovací řetězec jsme vybavili audio procesorem BSS Audio BLU-100 s rozšiřující jednotkou výstupů BSS Audio BLU-BOB1. Pro rozšířené ovládání systému slouží bezdrátový systémový ovladač iPad mini 4 a pro základní ovládání jsou k dispozici ovládací moduly BSS Audio EC.

Galerie

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátů IMS ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Home of AV
Servisní a logistické centrum
Krabošická 60
251 01 Voděrádky, Říčany

AVT Group a.s.
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 - Chodov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

Servisní sklad
Mladá boleslav

Průmyslová 829
293 06, Kosmonosy

E-mail:
poptavky@avtg.cz
info@avtg.cz

Telefon:
+420 774 189 182
Copyright © 2023 AVT GROUP a.s.
cross-circletext-align-right