V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov
|
Krabošická 60, 251 01 Voděrádky, Říčany

Nahrávací komplex Janáčkova divadla v Brně

SUPERMODERNÍ STUDIO

Celý nahrávací komplex tvoří nahrávací místnost, hlavní režie (control room), technologická místnost (machine room), hlasatelna (speakrovna) a střižna (production room). Všechny tyto prostory jsme vybavili nejmodernějšími technologiemi a zároveň jsme pro ně vyřešili kompletní dodávku a montáž prostorové akustiky, samozřejmě včetně návrhu pomocí akustických modelů a simulací.

  • Hlavním srdcem celého nahrávacího komplexu je modu-lární nahrávací a produkční systém AVID ProTools S6 s ProTools HDX a plnou integrací DANTE. Systém podporuje až 24-bit/192 kHz v 7.1 surround a je doplněn o širokou škálu AD převodníků. Proto, abychom vyhověli požadované rozmanitosti zvukových úprav, doplnili jsme systém o softwarové plug-in (Waves, Oxford apod.). Nedílnou součástí celého systému je velmi rozsáhlý soubor analogových přístrojů (tzv. outboard) výrobců Avalon, Neve, Focusrite apod. Celé řešení doplňují špičkové reverby Bricasti a Lexicon.

 

Špičková prostorová akustika


Při návrhu prostorové akustiky jsme kladli hlavní důraz na prostor režie, která umožňuje mixáž a úpravy zvukových signálů v optimálním akustickém prostředí. Akustické prvky jsou proto navrženy na míru a objevují se na převážné části stropu i stěn. Ostatní prostory jsou řešeny primárně akustickým podhledem s doplňkovými stěnovými prvky na exponovaných pozicích.

 

"Studio je vybavené nejmodernější technikou, která se v současné době ve světě používá. V České republice momentálně není nikde instalovaný takový rozsah a tak rozmanitá technologie pro zpracování zvuku."

- Ing. Martin Vondrášek

Galerie

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátů IMS ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Home of AV
Servisní a logistické centrum
Krabošická 60
251 01 Voděrádky, Říčany

AVT Group a.s.
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 - Chodov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

Servisní sklad
Mladá boleslav

Průmyslová 829
293 06, Kosmonosy

E-mail:
poptavky@avtg.cz
info@avtg.cz

Telefon:
+420 774 189 182
Copyright © 2024 AVT GROUP a.s.
cross-circletext-align-right