V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov
|
Krabošická 60, 251 01 Voděrádky, Říčany

SKANSKA Corso Court

NÁVRH A PROJEKT AV VYBAVENÍ

V pražském Karlíně vyrostla nedávno nová kancelářská budova, navržená od světoznámého architekta Ricarda Bofilla. Aby dostála očekávání na moderní kancelářské prostory, musí být samozřejmě vybavená profesionální AV technikou, která se významně podílí na tvorbě efektivního a inspirativního pracovního prostředí. A přesně takovou techniku jsme pro budovu Corso Court vyprojektovali.

 

Co všechno bylo součástí projektu?

  • 28 zasedacích/jednacích místností,
  • showroom,
  • 2 školící místnosti,
  • 2 halové kanceláře,
  • 2 kavárenská zázemí a kuchyňka,
  • hovorna,
  • a komunikační prostory.
 

K čemu je prezentační technika v kancelářských provozech potřebná?

  • AV vybavení umožňuje při firemních prezentacích zobrazovat digitální obsah, bez kterého se už v dnešním světě neobejdete. Často je také potřeba mít techniku připojenou na internet a zobrazovat obsah přímo z online prostředí.
  • Kvalitní prezentační technika zvyšuje úroveň prezentace. To je velmi důležité např. při obchodních setkáních s potenciálními klienty. Každé takové jednání se navíc podílí na celkové image firmy.
 

Technická specifikace

 

Prezentační technika

Do zasedacích a jednacích místností jsme navrhli ultrakrátké interaktivní projektory s projekční technologií 3LCD v kombinaci s magnetickými tabulemi s keramickým povrchem. Do některých místností jsou navrženy místo projektorů LCD monitory různých velikostí. K ozvučení obvykle bude sloužit dvojice pasivních reprosoustav umístěných pod podhledem.

Ostatní společenské a komunikační prostory budovy budou též vybaveny LCD monitory.

Přípojná místa a řídící systémy

Připravena bude dvojice přípojných míst s celkovou konektivitou VGA, HDMI, 3,5mm stereo jack a LAN RJ-45. K ovládání techniky pak bude ve většině místností sloužit unifikovaný řídicí systém s jednoduchým tlačítkovým panelem.

Rezervační systém

Většina jednacích, zasedacích a školících místností bude vybavena rezervačním systémem. Před místnostmi budou nainstalovány dotykové ovládací panely, které budou zobrazovat obsazenost místnosti. Centrála řídicího systému se bude nacházet v jedné z větších zasedacích místností.
 

Videokonferenční sady

Do vybraných jednacích místností jsme navrhli videokonferenční sady – videokonferenční kodek, kamera umožňující zoom a stolní mikrofony.

Galerie

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátů IMS ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Home of AV
Servisní a logistické centrum
Krabošická 60
251 01 Voděrádky, Říčany

AVT Group a.s.
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 - Chodov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

Servisní sklad
Mladá boleslav

Průmyslová 829
293 06, Kosmonosy

E-mail:
poptavky@avtg.cz
info@avtg.cz

Telefon:
+420 774 189 182
Copyright © 2024 AVT GROUP a.s.
cross-circletext-align-right