V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov
|
Krabošická 60, 251 01 Voděrádky, Říčany

Vyprojektovali jsme AV techniku pro rozsáhlou rekonstrukci filozofické fakulty MU v Brně

Projekt AV techniky jsme řešili tak, aby koncepčně navazoval na náš předchozí projekt pro Centrum podpory humanitních věd, které je součástí areálu filozofické fakulty. Díky tomu jsme podpořili standardizaci a jednotnost techniky a jejího ovládání a nenarušili jsme zvyklosti pedagogů, kteří se mohou více soustředit na výuku.

  • V rámci projektu jsme řešili přednáškovou aulu, čítárnu, seminární učebny, přednáškové učebny, učebny studijních týmů, multimediální učebnu se zázemím promítárny, zasedací místnost, pracovnu děkana, pracovnu tajemníka, prostory psychologického ústavu a komunikační prostory školy
  • Do prostor univerzity jsme dle jejich účelu navrhli a vyprojektovali zobrazovací a prezentační techniku, keramické tabule, ozvučení, PTZ kamery a záznamové jednotky, jednotky pro bezdrátovou prezentaci z mobilních zařízení a bezdrátové mikrofonní sady. Vše včetně ovládacích pultů a kabelových tras.
  • Rekonstruované budovy jsme vybavili novým informačním systémem a zároveň jsme modernizovali informační systém ostatních budov v rámci areálu.

Pro navrhované prostory jsme vyřešili také akustické úpravy, abychom zajistili srozumitelnost řeči a eliminovali tak riziko únavy posluchačů.

Během samotné rekonstrukce budov a instalace AV techniky jsme zajišťovali autorský dozor, aby veškeré práce splňovaly podmínky a standardy, které jsme stanovili v projektu.

Galerie

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátů IMS ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Home of AV
Servisní a logistické centrum
Krabošická 60
251 01 Voděrádky, Říčany

AVT Group a.s.
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 - Chodov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

Servisní sklad
Mladá boleslav

Průmyslová 829
293 06, Kosmonosy

E-mail:
poptavky@avtg.cz
info@avtg.cz

Telefon:
+420 774 189 182
Copyright © 2024 AVT GROUP a.s.
cross-circletext-align-right