V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov
|
Krabošická 60, 251 01 Voděrádky, Říčany

Zasedací místnost na klíč pro FN Motol

Pro III. chirurgickou kliniku 1. LF UK jsme zajišťovali kompletní rekonstrukci zasedací místnosti. Nová interaktivní AV technika, perfektní akustické podmínky a oku lahodící nábytek na míru, který vznikl podle návrhu architektonického studia ADR.

Zasedací místnost slouží nejen pro pravidelné meetingy lékařů, ale také jako výukový prostor. Proto jsme ji na přání investora vybavili obrazovkou s vysokým rozlišením 4k, kterou lze připojit k operačním sálům a zobrazovat průběhy operací.

Doplňková interaktivní obrazovka Samsung flip s popisovačem pak umožní komentované prohlížení obsahu, do kterého lze psát, uložit ho a následně distribuovat studentům.

Obrazovky jsme vybavili také ozvučením s kamerou pro zajištění přenosu videokonference.

Av techniku lze ovládat na dotykovém tabletu přes intuitivní grafické rozhraní, které jsme vytvořili na míru tak, aby korespondovalo s vizuálními standardy nemocnice.

Modernizaci se nevyhnul ani evakuační rozhlas, který jsme vybavili novým reproduktorem.

Pro zaryté odpůrce chytré elektroniky jsme místnost přeci jen vybavili ještě magnetickou tabulí se skleněnou popisovací vrstvou, která je však do interiéru zakomponovaná tak citlivě, že je takřka neviditelná.

Ideální akustické podmínky pak zajišťují vkusné stropní panely, perforovaný stěnový obklad, čalouněný nábytek a také koberec se závěsy. Uživatelé se tedy můžou těšit na jasný čistý projev i během přenášené videokonference.

Galerie

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátů IMS ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Home of AV
Servisní a logistické centrum
Krabošická 60
251 01 Voděrádky, Říčany

AVT Group a.s.
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 - Chodov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

Servisní sklad
Mladá boleslav

Průmyslová 829
293 06, Kosmonosy

E-mail:
poptavky@avtg.cz
info@avtg.cz

Telefon:
+420 774 189 182
Copyright © 2024 AVT GROUP a.s.
cross-circletext-align-right