V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov
|
Krabošická 60, 251 01 Voděrádky, Říčany

Návrh a měření prostorové akustiky

Autorizované měření stavební akustiky

Stavební akustika a její měření Vám pomůže s vyřešením běžných problémů a nalezením optimálních řešení. Proto pro Vás zajistíme měření stavební akustiky uvnitř budov. A to jak mezi jednotlivými místnostmi, tak měření neprůzvučnosti obvodového pláště. Na základě výsledků měření pro Vás vypracujeme protokol s posouzením stavebních konstrukcí. Vše v souladu s požadavky na neprůzvučnost podle normy ČSN 73 0532.

Nabízíme měření vzduchové neprůzvučnosti a kročejové neprůzvučnosti. U svislých konstrukcí k tomuto používáme normalizované zdroje akustického tlaku. Měření vzduchové neprůzvučnosti přesně odhalí, jak jsou konstrukce schopné omezovat přenos hluku. U vodorovných konstrukcí zase zjišťujeme jejich schopnost přenášet zvuk při přímém kontaktu se zdrojem zvuku.

Pracujeme po celé ČR

Pokud máte zájem o služby našich zkušených odborníků, můžete si je objednat, ať už jste odkudkoliv. Pracujeme jak ve velkých městech, tak malých vesničkách po celém Česku. Spolu s měřením Vám navíc zajistíme i vypracování související dokumentace a návrh na vylepšení akustických vlastností veškerých stavebních konstrukcí. Kromě samotných služeb v terénu ale můžete využít také naše poradenství a odborné konzultace.

2 Druhy akustické studie

Zpracováváme akustické studie dvojího druhu podle toho, zda se jedná o prostorovou akustiku místnosti v kombinaci s ozvučením, a nebo stavební akustiku a měření hluku. Vyberte si jednu z možností a přečtěte si více informací.

Akustické studie vyhotovené spolu
se zajištěním měření stavební akustiky
a hluku ve venkovním i vnitřním prostředí

Akustické studie budov zaměřené
na prostorovou akustiku, obvykle
v kombinaci s ozvučením

Podívejte se na naše další služby v oblasti měření stavební a prostorové akustiky a hluku, a nebo rovnou volejte naši akustickou pohotovost.
+420  602 88 22 22

V akustických měřeních jsme

rekordmani

Náš vrchní akustik vypracoval nejrozsáhlejší databázi akusticky změřených prostor na světě.
kdo je v našem týmu?

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátů IMS ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Home of AV
Servisní a logistické centrum
Krabošická 60
251 01 Voděrádky, Říčany

AVT Group a.s.
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 - Chodov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

Servisní sklad
Mladá boleslav

Průmyslová 829
293 06, Kosmonosy

E-mail:
poptavky@avtg.cz
info@avtg.cz

Telefon:
+420 774 189 182
Copyright © 2024 AVT GROUP a.s.
cross-circletext-align-right