V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov
|
Krabošická 60, 251 01 Voděrádky, Říčany
Pojďme společně navrhnout zvukové studio přesně podle vašich představ a požadavků, k dispozici vám bude zkušený tým, který navrhne optimální řešení.

Zvukové studio

Zvukové studio musí mít kromě technického vybavení také dobře vyřešenou prostorovou akustiku. Většinou slouží k nahrávání hudby či mluveného slova, ať už pro reklamy, rozhlasového spoty nebo pro třeba pro účely dabingu. Protože jsou zde maximální požadavky na čistý zvuk, musí se jednat o vhodné prostory vybavené prvotřídní zvukařskou technikou a akusticky vhodnými materiály. A na obojí jsme my specialisté. Kompletně připravíme návrh zvukového studia. Vybavíme jej špičkovou technikou, kterou nainstalujeme, nastavíme a můžeme ji pro vás i servisovat.

Samozřejmou součástí zvukového studia jsou studiové mikrofony, zvukové karty a studiové monitory. Studiové mikrofony jsou speciálně vyrobeny a určeny pro detailní a věrné zachycení jakéhokoli zvuku. Zvukové karty samotný zvuk převádí na digitální stopu, kterou můžete dále zpracovávat v hudebním programu. Jednotlivé zvukové karty se liší zejména počtem vstupů. Ve zvukových studiích jsou pro poslech využívány nikoli klasické reproduktory ale studiové monitory, které neupřednostňují žádné frekvenční pásmo. Zvažujete-li vybudovat své vlastní zvukové studio, rádi s Vámi budeme vše konzultovat již od samotného výběru vhodných prostorů a návrhu uspořádání.

A jaká studia už máme za sebou?

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátů IMS ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Home of AV
Servisní a logistické centrum
Krabošická 60
251 01 Voděrádky, Říčany

AVT Group a.s.
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 - Chodov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

Servisní sklad
Mladá boleslav

Průmyslová 829
293 06, Kosmonosy

E-mail:
poptavky@avtg.cz
info@avtg.cz

Telefon:
+420 774 189 182
Copyright © 2024 AVT GROUP a.s.
cross-circletext-align-right