V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov
|
Krabošická 60, 251 01 Voděrádky, Říčany

AV vybavení hotelu Danube

MODERNÍ PROSTORY VČETNĚ SÁLU S TLUMOČNICKÝM SYSTÉMEM

V hotelových provozech můžete narazit na prostory s rozmanitým způsobem využití od zasedacích místností, přes společenské prostory, až po wellness centrum. Pro projektanty AV technologií je to tedy takové příjemné rozcvičování širokého spektra dovedností. Nejinak tomu bylo v hotelu Danube, pro který jsme navrhovali AV vybavení.

 

Jaké prostory byly součástí projektu?

  • Hotelové lobby,
  • foyer,
  • zasedací místnosti,
  • konferenční prostor s mobilními příčkami a režií,
  • wellness centrum (posilovna, bazén, vířivka, sauna, masážní salon, fitness, šatny),
  • a komunikační prostory.

Pro společenské a komunikační prostory spolu s wellness centrem jsme navrhli zónové ambientní ozvučení tvořené reproduktory zabudovanými do podhledových konstrukcí. Konferenční prostory jsou navíc vybaveny zobrazovací technikou, a to buď sestavou projektorů s plátny, nebo LCD zobrazovači. Velký konferenční sál vedle toho ještě obsahuje tlumočnický systém a robotické IP dome kamery pro zajištění náhledu a přenosu obrazu ze sálu.

 

Co naše AV technika umožňuje?

  • AV vybavení konferenčního sálu jsme navrhli tak, aby umožňovalo provoz celého prostoru najednou a zároveň byla zajištěná zobrazovací a ozvučovací technika pro jednotlivé prostory, které vzniknou přepažením mobilními příčkami.
  • Společenské prostory a wellness centrum jsme rozdělili do samostatných zón, díky čemuž lze pohodlně z ovládacího panelu na recepci určovat, co a jak hlasitě bude v daném prostoru hrát.

Technická specifikace

Konferenční sál – projekce

Velký konferenční sál je vybavený centrální projekcí s možností rozdělení na tři menší shodně velké prostory. Ve spojeném režimu je využívána centrální projekce s projektorem Epson EB-2250U o rozlišení 1920 × 1200 se svítivostí 4000 ANSI lm, který promítá na motorické plátno šíře 3,5 m. Druhý stejný projektor ve spojeném režimu slouží jako doplňkový nebo pro podélnou orientaci projekce v rozděleném režimu. Promítáno je v tomto případě na plátno šíře 3 m.

Součástí obrazového systému jsou též IP dome kamery Dahua IPC-HDBW2300RP-Z pro zajištění náhledu a přenosu obrazu ze sálu. Prostor je ozvučen podhledovým širokopásmovým systémem s vestavěnými dvoupásmovými reproduktory JBL Control 14C/T. Součástí audiořetězce je systém bezdrátových mikrofonů pro prezentující.

K obsluze techniky bude sloužit dotykový ovládací Extron a pro připojení zařízení budou nainstalovány přípojná místa Extron umístěná v zemi i ve stolech.

Konferenční sál – tlumočnický a konferenční systém

Tlumočnický systém BOSCH bude tvořen čtyřmi 6kanálovými pulty tlumočníka s reproduktorem zajišťující funkce poslechu a hovoru pro tlumočníky. V režii pak bude nainstalován 4kanálový vysílač IR distribuce překladu BOSCH INT-TX04 a modul symetrického audio vstupu a tlumočníků BOSCH LBB 3422/10.

V konferenčním sále bude k dispozici konferenční systém BOSCH. Pro komunikaci slouží sada bezdrátových konferenčních stanic (4 účastnické a 1 předsednická) s akumulátory a mikrofony, které budou připojeny k bezdrátovému přístupovému bodu. Dále zde bude nainstalován digitální zářič, který slouží k distribuci infračervených signálů v konferenčním sále. Delegátům tak umožní pomocí kapesních přijímačů poslouchat dění. Těchto přijímačů a sluchátek bude dodáno celkem 150 kusů.

Režie – AV technologie

V racku bude nainstalován audio procesor BSS Audio BLU 100 se 3 rozšiřujícími moduly výstupů BSS Audio BLU BOB1 a 2 rozšiřujícími moduly vstupů BSS Audio BLU BIB. Dále budou nainstalovány 2 modulární audio přehrávače a audio zesilovače AUDAC, 4K Ultra HD Blu-ray přehrávač Oppo UDP-203 a Apple TV. Distribuci signálů budou zajišťovat převodníky a maticový přepínač Extron. Pro náhled zde budou tři FullHD monitory a odposlechové monitory Klipsch R-15PM.

Společenské a komunikační prostory a wellness centrum

Společenské a komunikační prostory a wellness centrum jsou společně vybaveny zónovým ambientním systémem podhledového ozvučení s širokopásmovými jednocestnými podhledovými reproduktory JBL Control 14C/T. Zónování je řešeno výkonovými větvemi vedenými do jednotlivých prostor. Díky digitálnímu maticovému procesoru, který řídí celý zónový systém ozvučení je možno softwarově seskupovat jednotlivé výkonové větve bez nutnosti fyzického zásahu do systému.

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátů IMS ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Home of AV
Servisní a logistické centrum
Krabošická 60
251 01 Voděrádky, Říčany

AVT Group a.s.
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 - Chodov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

Servisní sklad
Mladá boleslav

Průmyslová 829
293 06, Kosmonosy

E-mail:
poptavky@avtg.cz
info@avtg.cz

Telefon:
+420 774 189 182
Copyright © 2024 AVT GROUP a.s.
cross-circletext-align-right