V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov
|
Krabošická 60, 251 01 Voděrádky, Říčany

Návrh kamerového systému v katedrále sv. Víta

I KATOLICKÁ CÍRKEV CHCE DOBRÝ OBRAZ

V souvislosti s trendem digitalizace obrazových přenosů se Arcibiskupství pražské rozhodlo, že půjde s dobou a analogový kamerový systém v katedrále sv. Víta nahradí moderním digitálním systémem s Full HD rozlišením. My jsme pro ně tento systém navrhli a vyprojektovali. Obrazové signály budou nyní dostupné pro náhled varhaníka, jako efektové a doplňkové záběry pro přenosy TV Noe, dále pro potřeby distribuce na nově navržené mobilní náhledové monitory a také pro potřeby internetového přenosu dění v katedrále formou streamu.

Jaké výhody má navržený systém?

  • Rozšiřuje možnosti využití kamerového řetězce.
  • Respektuje charakter prostoru a s ním spojenou památkovou ochranu.
  • Je ověřený pokusnou instalací přímo v katedrále.

Technická specifikace

Čtveřice stávajících analogových kamer bude nahrazena novými Full HD fixními kamerami Sony EHD – 65SDI s HD-SDI výstupem s tím, že pozice a uvažované přenášené záběry budou shodné s původním systémem. Nově bude doplněna také Full HD PTZ kamera Sony BRC – H900, která bude sloužit jako hlavní zdroj obrazu pro náhledový systém a internetové přenosy a bude napojena do systému hybridním kabelem složeným z optického a UTP kabelu. Signál z fixních kamer bude přenášen po nově instalovaných hybridních kabelech složených z HD-SDI koaxiálního kabelu a UTP kabelu v barevném provedení dle specifikace památkové péče. Ovládání kamer bude řešeno pomocí ovládacího pultu, který komunikuje s kamerami protokolem VISCA.

Galerie

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátů IMS ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Home of AV
Servisní a logistické centrum
Krabošická 60
251 01 Voděrádky, Říčany

AVT Group a.s.
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 - Chodov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

Servisní sklad
Mladá boleslav

Průmyslová 829
293 06, Kosmonosy

E-mail:
poptavky@avtg.cz
info@avtg.cz

Telefon:
+420 774 189 182
Copyright © 2024 AVT GROUP a.s.
cross-circletext-align-right