V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov
|
Krabošická 60, 251 01 Voděrádky, Říčany

Standardizovali jsme AV technologie napříč fakultami Masarykovy Univerzity

Vyprojektovali jsme modernizaci AV vybavení učeben, cvičeben, laboratoří, aul a tělocvičen pro třináct fakult Masarykovy univerzity v Brně. Celkový obsah projektu přesahoval úctyhodných 270 místností, na jejichž realizaci jsme po odevzdání projektové dokumentace dohlíželi v rámci autorského dozoru. Těžištěm celé modernizace byla obměna zobrazovacích prvků, zejména projektorů, u kterých byl kladen důraz na laserové provedení světelného zdroje. Dále jsme modernizovali signálové managementy a zvukové řetězce. Prezentační prvky ve výukových prostorách jsou obvykle zastoupeny projekčními plátny (ve formě roletových, rámových i elektrických), keramickými tabulemi ve standardní formě, i s projekční vrstvou (pro redukci odlesků). Audiořetězce jsme dle účelu a velikosti prostoru navrhovali v rozsahu od základního ozvučení z notebooku a malé reprosoustavy na čelní stěně až po komplexní systém s bezdrátovými mikrofony, DSP a zónovým ozvučením.

Jedná se o nejrozsáhlejší polistopadovou rekonstrukci AV technologií v univerzitním prostředí.

Obměna technologií přinesla univerzitě mnoho výhod

Vyprojektovaná AV technika podporuje výuku, rozšiřuje možnosti e-learningu pro záznam a distribuci studijního obsahu a sjednocuje systém ovládání. Navíc také pomaleji zastarává, nevyžaduje tak náročnou údržbu a umožňuje vzdálenou správu. 

Prezentační prvky ve výukových prostorách jsou obvykle zastoupeny projekčními plátny (ve formě roletových, rámových i elektrických), keramickými tabulemi ve standardní formě, i s projekční vrstvou (pro redukci odlesků).

Galerie

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátů IMS ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Home of AV
Servisní a logistické centrum
Krabošická 60
251 01 Voděrádky, Říčany

AVT Group a.s.
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 - Chodov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

Servisní sklad
Mladá boleslav

Průmyslová 829
293 06, Kosmonosy

E-mail:
info@avtg.cz

Telefon:
+420 774 189 182
Copyright © 2023 AVT GROUP a.s.
cross-circletext-align-right