V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov
|
Krabošická 60, 251 01 Voděrádky, Říčany
Pod naší střechou sdružujeme ty nejlepší profíky z mnoha různých oborů. Poskytuje nám to obrovskou výhodu při hledání optimálního řešení, protože se tyto obory vzájemně prolínají a doplňují. 

Postaráme se o celý projekt od A do Z

Pracujeme koncepčně a systematicky podle logicky uspořádaných kroků. Díky tomu je naše práce efektivní.
Samozřejmě se vždy přizpůsobujeme konkrétnímu zadání, které někdy vyžaduje jen dílčí části procesu.

1. DISKUTUJEME

Než se pustíme do navrhování, snažíme se co nejlépe porozumět Vašim potřebám.

2. NAVRHUJEME

Po ujasnění zadání vypracujeme studii, která srozumitelně definuje navrhované řešení.

3. KONZULTUJEME

Návrh Vám představíme a v případě potřeby upravíme na základě Vašich podnětů.

4. PROJEKTUJEME

Připravíme dokumentaci ve všech stupních potřebných pro úspěšnou realizaci.

5. REALIZUJEME

AV techniku umíme nainstalovat do posledního drátku (včetně stavebních a truhlářských prací).

6. DOZORUJEME

Umíme také provádět technický dozor při realizaci Vámi vybraným dodavatelem.

7. UDRŽUJEME

O nainstalovanou techniku se staráme po celou dobu její životnosti.

8. LIKVIDUJEME

Až AV technika doslouží, elegantně Vás jí zbavíme a vystrojíme jí slušný pohřeb.

Nabízíme také 

odborné konzultace

Poskytujeme poradenství, měření prostorové akustiky, vypracováváme posudky a studie proveditelnosti. Nabízíme také účast na kontrolních dnech projektů a podporu investora.
mám zájem

Máme zkušenosti se všemi druhy objektů

Kulturní objekty
Školská zařízení
Administrativní budovy
Sportovní objekty

Pro nové i stávající divadelní provozy navrhujeme dorozumívání, hlasité vyvolávání, nástupní signalizace a inspicientské systémy včetně videořetězců. Také navrhujeme a realizujeme ozvučovací řetězce včetně signálového zpracování (mixpulty, zvukové procesory, zesilovače atd.)

Nebojíme se navrhovat taktéž scénické osvětlení včetně obrazového systému s processingem a signálovou distribucí. Moderní páteřní distribuce AV a řídicích signálů v divadelních provozech řešíme optickými a metalickými rozvody.

Významné projekty

Ve spolupráci se zástupci univerzit a škol navrhujeme audiovizuální vybavení učeben, přednáškových místností, aul, kongresových sálů, laboratoří a jiných studijních prostor. Důraz klademe rovněž na prostorovou akustiku těchto místností.

Mnohdy zpracováváme projekty zcela nových prostor, kde nejsme omezeni stávajícím vybavením. Instalace podle našich projektů vynikají unifikací technické výbavy, jednoduchostí obsluhy a možností centrálního dohledu a správyaudiovizuálních řetězců.

V posledních letech dochází k přechodu z analogové distribuce signálu na digitální. Vznikají tak projekty, kde se snažíme o maximální využití stávajícího vybavení, které rozšíříme o moderní digitální komponenty.

Navrženou techniku rádi instalujeme a servisně podporujeme po celou dobu její životnosti. Současným trendem jsou laserové projektory a velkoformátové monitory s digitální distribucí obsahu. Laboratoře bývají vybaveny technickými prostředky pro virtuální realitu, 3D simulaci a vizualizaci. Rozsáhlejší projekty se neobejdou bez e‑learningu, který využívá streaming, záznam a správu uloženého obsahu. Výsledkem jsou moderní výukové prostory se vzdáleným přístupem ke studijním materiálům.

Významné projekty

Ve spolupráci s architekty a facility manažery navrhujeme audiovizuální vybavení administrativních budov, kongresových sálů, zasedacích místností, videokonferenčních místností a ostatních prostor. Důraz klademe rovněž na prostorovou akustiku těchto místností.

Audiovizuální technika má v dnešní době úzkou vazbu na informační technologie. Při plánování techniky tedy nespolupracujeme pouze s facility manažery a architekty, ale klademe velký důraz i na IT infrastrukturu. Plánovací tým se neobejde bez zástupců IT oddělení.

Navrženou techniku rádi instalujeme a servisně podporujeme po celou dobu její životnosti. Naši klienti si stále více dopřávají komplexní servis instalované techniky s pravidelnou údržbou na týdenní bázi. Častá je rovněž příprava pro instalaci techniky do některých prostor administrativních budov, kam následně složitější systémy zapůjčujeme na jednorázové akce.

Významné projekty

O2 Arena, KV Arena, Werk Arena, sportovní hala Královka, Viacúčelová športová hala Šamorín, Eden Aréna, fotbalový Štadión Antona Malatinského Trnava, Greyhound Park Motol. Na přípravě a realizacích všech těchto projektů a desítek dalších se v minulosti podílel tým našich akustiků a elektroakustiků.

Jestliže provozujete nebo plánujete sportovní halu, stadion, plavecký bazén či jiné sportoviště, neváhejte nás kontaktovat! Tým odborníků s bohatými zkušenostmi vám pomůže nejen na poli LED obrazovek, akustiky a elektroakustiky, ale i při plánování infrastruktury celého díla.

V těchto prostorách rovněž provádíme měření akustických parametrů dle ISO 3382 (doba dozvuku, míra zřetelnosti, míra jasnosti atd.) a dále měření srozumitelnosti a hlasitosti dle EN 60 849.

Významné projekty

Nebojíme se 

atypických

 prostorů

Umíme vyřešit jakýkoli prostor si jen dokážete představit. Třeba vzducholoď.
jak takový projekt vypadá?

Chcete vědět, jestli zvládneme i vaše zadání?

Spolupracujeme s nejlepšími společnostmi

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátů IMS ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Home of AV
Servisní a logistické centrum
Krabošická 60
251 01 Voděrádky, Říčany

AVT Group a.s.
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 - Chodov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

Servisní sklad
Mladá boleslav

Průmyslová 829
293 06, Kosmonosy

E-mail:
poptavky@avtg.cz
info@avtg.cz

Telefon:
+420 774 189 182
Copyright © 2024 AVT GROUP a.s.
cross-circletext-align-right